smartme.pl

Tedee – recenzja nowego smart zamka od Gerdy

Człowiek nie musi szukać kluczy, tylko wchodzi do domu, a potem nie musi pamiętać o tym, że trzeba te drzwi zamknąć. Wszystko robi się samo! Polecam zaznaczenie wszystkich opcji w aplikacji, żeby móc się w pełni cieszyć tym, co Tedee nam oferuje.

Czytaj artykuł
purepc.pl

Inteligentny zamek tedee: Pierwsze wrażenia

To niewielkie urządzenie montowane w zamku, które pozwala na manualne, elektroniczne oraz zdalne sterowanie otwieraniem, oraz zamykaniem drzwi do domu lub mieszkania. Jest to idealne rozwiązanie dla fanów inteligentnych domów, którzy chcą rozbudować swój system.

Czytaj artykuł
technostrefa.pl

Otwieranie drzwi smartfonem – test zamka tedee

Z poziomu telefonu można przede wszystkim otwierać lub zamykać drzwi – ale na tym funkcjonalności się nie kończą. Aplikacja jest przejrzysta i naprawdę banalnie prosta w użyciu. Po tym, jak doświadczy się wygody inteligentnego zamka, niezwykle trudno wrócić jest do tradycyjnych kluczy.

Czytaj artykuł
technologia.dziennik.pl

Zdalne otwarcie przez nieupoważnionych nie jest możliwe

Monter zakładający zamek otwiera opakowanie z wkładkami bezpośrednio w obecności klienta, zachowując najwyższy poziom bezpieczeństwa. W komunikacji tedee korzystamy z protokołu na bazie TLS 1.3, przeznaczonym do wymiany danych między urządzeniami Internetu Rzeczy.

Czytaj artykuł
telepolis.pl

Inteligentny zamek, który zadba o bezpieczeństwo Twojego domu

Pełnię funkcjonalności cyfrowy zamek Tedee uzyskuje wtedy, gdy mamy do niego dostęp przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie. Taką możliwość daje sparowanie go z bramką Tedee Bridge, która z jednej strony łączy się z zamkiem, a z drugiej korzysta z domowej sieci Wi-Fi oraz Internetu.

Czytaj artykuł
gerda.com

Czy zamek tedee powered by GERDA jest bezpieczny?

Nowe technologie przyzwyczaiły nas do bezgotówkowych płatności telefonem lub kartą płatniczą. Coraz częściej zwykłe przedmioty  obsługujemy za pomocą naszych smartfonów i dedykowanych im aplikacji. Abyśmy mogli bezpiecznie korzystać z dostarczanej nam technologii, potrzebne są specjalne zabezpieczenia w postaci protokołów szyfrujących.

Czytaj artykuł
iot-tests.org

tedee lock – Security test of the Polish smart lock

In recent years we have tested various smart locks. Tedee is so far the smallest and quietest of the motor locks installed in our test lab. The following test report will tell you about the security and privacy of the Polish smart lock.

Czytaj artykuł
Pracujemy z najlepszymi markami „smart” i renomowanymi producentami drzwi