Drzwi w smartfonie

Twoje dzieci czy wnuki, gdy dorosną, będą już zdalnie zarządzać całym swoim domem przez urządzenia mobilne. I to w czasie rzeczywistym! Pierwszy krok w tym kierunku możesz zrobić jednak Ty, podobnie jak uczyniły to już tysiące Europejczyków. Ilekroć zerkniesz na swój smartfon będziesz mógł skontrolować sytuację w domu lub zdalnie pomóc swojej rodzinie.

 

 

To początek nowej ery

Inteligentne drzwi to początek nowej ery - technicznie banalnie prostego - akceptowania przez Ciebie dostępu do domu, komunikowania się „poprzez drzwi” np. z kurierem (wyświetlając: „Nie ma mnie w domu, proszę zostawić moją paczkę u sąsiadów obok”).

 

 

Dierre oferuje dzięki „smart door” nową jakość
w bezpieczeństwie Twoim i Twoich najbliższych.

Aplikacja w telefonie pozwoli Ci na stały nadzór nad domem i jego mieszkańcami. Będziesz mógł zdalnie otwierać i zamykać drzwi nawet z drugiego końca świata, będziesz miał pełną wiedzę, kto z domowników jest w danej chwili w domu, kiedy wszedł i opuścił dom. Zgubione klucze czy poszukiwanie ich w przepastnej torebce – te problemy właśnie odchodzą do przeszłości.

 

 

Dierre to gwarancja najlepszych materiałów, najnowocześniejszych rozwiązań oraz wysmakowanego designu. Rozbudowane zaplecze eksperckie i techniczne zapewni Tobie skuteczne wsparcie, klarowne informacje i wysoce profesjonalny montaż.